Nejnovější recenze ze sekce Dětské kapsáře

Ověřený zákazník Detskyeshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2012

Zakoupeno v Detskyeshop.cz

další věc do sbírky z kolekce Hello Kitty

Ověřený zákazník Sparkys Ověřený zákazník

Přidáno: 17. listopadu 2011

Zakoupeno v Sparkys

• pevný, kvalitní materiál, dá se lehce omýt, velké účelné kapsy, především se vejde i láhev na pití, pro dítě pestré barvy a milé motivy

DOPORUČUJI!!! Velmi praktický pomocník do auta. Upřednostňuji zde kvalitní pevný materiál, netrhá se jako jiné dříve u nás použité kapsáře, přijatelná pořizovací cena v porovnání s konkurencí!

Harmonia Kapsář 4 kapsy 47x50cm

Harmonia Kapsář 4 kapsy 47x50cm

Ověřený zákazník Eurokosik.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2011

Zakoupeno v Eurokosik.cz

Kapsář je moc pěkný. Má velké kapse na dětské hračky. Mohu ho jen doporučit.

Diono chránič autosedadla Stuff´n Scuff

Diono chránič autosedadla Stuff´n Scuff

Ověřený zákazník DetskyDum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. listopadu 2010

(naposledy upraveno 24. listopadu 2010)

Zakoupeno v DetskyDum.cz

• Decentní, černá neutrální barva, jedna rozumně velká kapsa, nehrozí (jako u kapsářů a chráničů s obrázky medvídků a autíček), že už jej nebude starší dítě chtít...
  • Trošku déle mi trvalo, než jsem vymyslel a namontoval spodní uchycení chrániče (naopak vrchní za hlavovou opěrku je bezproblémové)

rozumná cena, spíše levnější produkt, ale kvalita výborná, vhodné pro veškeré uživatele bez ohledu na to, jestli jde o děti holky nebo kluky

Harmonia Kapsář měsíček

Harmonia Kapsář měsíček

Ověřený zákazník Eurokosik.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. listopadu 2010

Zakoupeno v Eurokosik.cz

• Odpovídá přesně obrázku, materiál vypadá pevný. Zda splňuje co má zjistím,až si kapsář dcera zaplní,ale to bude až po vánocích. Na první pohled a dotek jsem já spokojená.

Kapsář za rozumnou cenu sháním už dlouho,teprve zde jsem ho nalezla. Čtyři kapsy postačí na poklady,které dcery u postele musí mít,vypadá pevný,mohl by něco vydržet a jako dekorace dětského pokojíčku je dokonalý.

Zobrazuji 341 - 345 ze 345 recenzí 1...14 15 16 17 [ 18 ]